Představení společnosti

Divize Development skupiny TIDE je 100% česká developerská a konzultační společnost. Pro velké tuzemské institucionální i privátní investory jsme od roku 1997 realizovali kancelářské budovy, hotely i polyfunkční objekty za bezmála 700miliónů Kč s celkovou plochou cca 23 000 m2.

 •  

  Development s 15letým know-how

  Disponujeme širokým odborným zázemím a hlubokou znalostí prostředí tuzemského realitního a developerského trhu podloženými více jak 15letými zkušenostmi. Na realizaci projektů se podílejí nejen naši experti s dlouholetou praxí ve stavebním inženýrství, ale spolupracujeme i s ověřenými architekty, profesními pracovníky a dalšími partnery, kteří znásobují naše know-how i zkušenosti.

 •  

  Financování developerských projektů

  Strategie rozvoje a uspořádání skupiny TIDE je maximálně přizpůsobena požadavkům trhu i klientů. Realizované developerské rezidenční i komerční projekty financujeme ze zdrojů vlastních či investora, bankovních úvěrů nebo kombinací zdrojů investora a banky.

 •  

  Transparentnost

  V poslední době v souladu s obecně přijatými podmínkami bankovního financování developerských projektů zakládáme pro každý developerský projekt vlastní obchodní společnost, která se zabývá pouze realizací daného projektu. Výhodou je naprostá transparentnost finančních toků mezi developerem, bankami, klientem nebo equity partnerem.


Struktura skupiny TIDE

Skupina TIDE se specializuje na realizaci developerských projektů, poskytuje ale i další související služby:

 •  

  Divize Development poskytuje komplexní služby v oblasti přípravy a realizace rezidenčních a komerčních developerských projektů

 •  

  Divize TIDE Solar se specializuje na návrhy, montáže a servis solárních a fotovoltaických systémů pro obytné domy i průmyslové objekty

 •  

  Společnost TIDE Interiéry, s.r.o. se zabývá návrhy a realizací bytových i komerčních interiérů


Historie

Počátky skupiny TIDE se datují do roku 1992, kdy Ing. Zdeněk Tuka založil společnost TIDE s.r.o zaměřenou na návrhy a dodávky interiérů. V roce 1997 zakládá TIDE s.r.o. dceřinou společnost TIDE Development s.r.o. s cílem poskytovat služby v oblasti investic do nemovitostí. V souladu s § 153c a § 220p obchodního zákoníku proběhl 3.11. 2003 převod jmění, předmětu činnosti, organizační struktury a všech pracovníků společnosti TIDE Development s.r.o. na jediného vlastníka, mateřskou společnost TIDE s.r.o. (IČ 458 00 316) se sídlem Kladenská 279/63, Praha 6.