Referenční projekty

Zobrazit jako:


Rekonstrukce lázeňského hotelu VENUS

Zahájení stavby: únor – říjen 1999 demolice Dokončení: listopad 1999 – březen 2001 výstavba

Zobrazit detail

Sadová 8, Karlovy Vary

Náročná celková rekonstrukce bývalého lázeňského domu "Výmar" na čtyřhvězdičkový hotelový komplex s balneo provozem. Společnost Tide Development s.r.o. provedla opravu, rekonstrukci, nástavbu o jedno podlaží objektu, ve kterém je umístěn bazén a přístavbu do dvorní části pro balneo provoz.

Rekonstrukce administrativní budovy Lucemburská

Zahájení stavby: 1998 Dokončení: 2000

Zobrazit detail

Praha 3 - Žižkov

Administrativní centrum zahrnuje kancelářské prostory o výměře 1008 m², klientský servis, zasedací místnosti, sociální zařízení vč. kuchyněk, archivy, relaxační zónu a technická zázemí. Nachází se v blízkosti metra v tiché lokalitě, výhled z terasy a kanceláří v podkrovní části 5. patra na náměstí Jiřího z Poděbrad, garážové stání s autovýtahem. V podkroví budovy se nacházejí dva apartmány.

Rekonstrukce horského hotelu JAKI

Zahájení stavby: červen 1998 Dokončení: prosinec 1998

Zobrazit detail

Dolní Mísečky, Vítkovice v Krkonoších

Kompletně rekonstruovaný hotel se nachází v malebné přírodě Krkonoš obklopený lesem a řídkou zástavbou horských penzionů. Slouží jako rekreační objekt se zvýšenou úrovní služeb.

Výstavba polyfunkčního domu

Zahájení stavby: listopad 2001 Dokončení: květen 2003

Zobrazit detail

Bělohorská, Praha 6 – Břevnov

Vybudování nového polyfunkčního objektu o čtyřech podlažích ve stávající řadové zástavbě mezi ulicemi Bělohorská a Fastrova předcházela demolice stávajícího činžovního domu (kromě schodiště).

Technický dozor při výstavbě polyfunkční budovy IBM

Zahájení stavby: únor 2002 Dokončení: leden 2003

Zobrazit detail

Techn. park, Praha

Jedná se o první a hlavní objekt výstavby areálu Technologického parku Praha (z celkových jedenácti) s dopravním řešením, terénními a sadovými úpravami, přeložkami a napojením inženýrských sítí. Polyfunkční budova má dvě podzemní podlaží s garážemi pro cca 200 vozidel a provozně technickým zázemím.

Úpravy vnitřních prostor Expertního centra IBM

Zahájení stavby: březen 2001 Dokončení: květen 2001

Zobrazit detail

Technologický park Brno

Ve dvou pronajatých podlažích byla provedena vestavba školících místností, kanceláří a zázemí. Realizace i vybavení interiéru, ve kterém zaměstnanci pracují, odpovídá celosvětovému standartu firmy IBM. Centrum bylo uvedeno do provozu v rekordně krátkém čase 40 dní od zahájení prací.

Územní rozhodnutí pro polyfunkčního dům Bohdalecká

Zahájení stavby: únor 2002 Dokončení: leden 2003

Zobrazit detail

Bohdalecká, Praha 10 - Michle

Polyfunkční dům se nachází na hraně zastavěného svahu. Jednou stranou navazuje na obytnou výstavbu, druhou stranou sousedí s velmi frekventovanou Bohdaleckou ulicí. Polyfunkční dům navazuje na řadu úzkých pozemků podél Bohdalecké ulice, přičemž na některých je ještě původní zástavba (jednopodlažní domky) a množství těchto pozemků navazuje na novější zástavbu.

Územní rozhodnutí pro polyfunkčního dům Mlynářka

Zahájení stavby: 2005 Dokončení: 2005

Zobrazit detail

Plzeňská, Praha 5

Jedná se o polyfunkční objekt, skládající se z bytových, komerčních, administrativních a parkovacích prostor. Objekt je situován do velmi oblíbené lokality, která je napojena z jedné strany na klidovou zónu, z druhé strany naopak umožňuje velmi pohodlnou dopravní obslužnost s centrem Prahy.

Polyfunkční dům „U Kříže II“

Zahájení stavby: říjen 2010 Dokončení: prosinec 2012

Zobrazit detail

V Zářezu, Praha 5 - Jinonice

Polyfunkční dům „U Kříže II“ sestává z 62 bytových jednotek a 1 900 m2 kancelářských a komerčních ploch. Nachází se v atraktivním místě s překrásným výhledem na Prahu a s vynikající dopravní dostupností (stanice metra je přes ulici), občanskou vybaveností (mateřská školka, škola, obchodní centrum) i nabídkou sportovních aktivit (bazén, lehkoatletický stadión).